O nas

Witamy na stronie superenergia.pl, tworzonej przez fanów i miłośników sportów walki przeróżnych dziedzin. To blog dla wszystkich entuzjastów sztuk walki – zarówno tych, którzy trenują którąś z dyscyplin (niekoniecznie zawodowo), tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi sportami, jak i tych, którzy wolą oglądać je w telewizji lub na żywo na zawodach. Znajdziecie tu informacje o wielu różnych dyscyplinach, takich jak mieszane sztuki walki (MMA), boks, boks tajski, capoeira, dżudżitsu, a nawet wresting.

Superenergia.pl to codzienna porcja newsów, informacje o zawodach i nadchodzących wydarzeniach ze świata sztuk walki, a także wiele ciekawych informacji dla wszystkich tych, którzy są żądni wiedzy na temat tychże dyscyplin. Ci, którzy pragną zacząć swoją przygodę z którymś ze sportów walki, znajdą tu szereg ciekawych wskazówek, praktycznych informacji i przewodników.

Poza tymi informacjami na blogu superenergia.pl znajdziecie także informacje o gwiazdach sportów walki wiadomości z życia, plotki, newsy, a także wiadomości o charakterze rozrywkowym.

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga!